Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Автоагрегатний завод відзначає 73 річницю!
01/12/2018
Автоагрегатний завод відзначає 73 річницю!Полтавський автоагрегатний завод 1 грудня 2018 роки відзначає особливе свято - день заснування підприємства.

Полтавський автоагрегатний завод, сьогодні є високотехнологічним, сучасним машинобудівним підприємством з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів і займає лідируючу позицію в українському машинобудуванні.

Завод не зупиняється на досягнутому - основою і змістом діяльності нашого підприємства є прагнення до вдосконалення, оновлення продукції, що випускається, підвищення її якості та надійності, впровадження нових сучасних технологій, що і дозволяє нам зберігати і зміцнювати свої позиції на ринку.

Зміцнення позицій надійного постачальника комплектуючих і активна технічна співпраця зі споживачами, готовність підприємства йти назустріч вимогам і побажанням автозаводів по модернізації продукції, що випускається нами продукції і створення нових виробів, безумовно, допомогли нам в цьому році, який був досить складним і для людей, і для підприємства. Нам вдалося утримати на належному рівні і навіть дещо збільшити обсяги продажів і ритмічність надходження замовлень.

Незважаючи на наближення нашого корпоративного свята, необхідно сказати і кілька слів про завдання, які не були виконані до кінця і труднощі, з якими ми стикаємося зараз і з якими нам доведеться зіткнутися в найближчому майбутньому.

Так, ми виробили підхід, правильно витлумачили правила роботи в непростих ринкових умовах сучасності, що дало нам можливість вижити і продовжити роботу. Але, при цьому, необхідно врахувати, що спочивати на лаврах не тільки можна, але й просто неможливо.

На сьогоднішній день, наше підприємство є одним з небагатьох підприємств машинобудівної галузі країни, яке стабільно працює і не простоює, а також, що важливо, своєчасно виплачує заробітну плату своїм працівникам.

Продукція нашого заводу затребувана, активно ведеться розробка нових апаратів і оновлення верстатного парку підприємства. Тому, підкреслю ще раз - цю висоту як ніколи важливо утримати - не зменшити темп і не зупинитися на досягнутому. Важливо пам'ятати - і ринок, і навколишній світ змінюються навіть не щодня, щогодини. Все більш досконалими і складними стають технології, виробничі процеси, інформаційні технології. Все більш вимогливими стають споживачі і покупці нашої продукції. Все більше відкрита наша країна і її ринки для постачальників усього світу. Це і перевага - у покупця є вибір, це і недолік - без належної державної політики вітчизняний виробник залишиться не при справах. А це значить - зниження оплати праці, зниження кількості робочих місць, перерозподіл фінансових потоків і відтік капіталу з країни.

Але, жити, працювати, забезпечувати себе і своїх близьких необхідно. За допомогою держави або без неї. Абсолютно кожен працівник підприємства повинен розуміти і бачити - проблема заводу - це і його проблема. І якщо в його владі вирішити її або хоча б посприяти цьому, то зробити це - в його ж інтересах. Без такого способу мислення наше майбутнє не виглядає райдужним. Ми - колектив, і кожен, якщо хоче бути його частиною, повинен вирішувати поставлені перед ним завдання ефективно і своєчасно.

Я вірю в гідне майбутнє Полтавського автоагрегатного заводу і в його здатність утримати свої високі позиції, завойовані нелегким шляхом багаторічної роботи всього колективу підприємства. Я вірю, що ми продовжимо працювати з упевненістю в завтрашньому дні, і докладу максимум зусиль для цього.

Підводячи підсумки, хотілося б висловити величезну подяку всім працівникам підприємства. Але, разом з тим, давайте докладемо максимум зусиль - все разом і кожен окремо, щоб наступна річниця підприємства стала ще більш світлої і святкової!

Я бажаю і підприємству, і людям, які працюють на ньому, процвітання і благополуччя - спасибі Вам всім, шановні заводчани і зі святом Вас!

Генеральный директор ПАО «ПААЗ»
А.П. Литовченко


про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти