Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
День захисника України на Полтавському автоагрегатному заводі
14/10/2018
День захисника України на Полтавському автоагрегатному заводі

Для багатьох це свято нове, але в той же час 14 жовтня здавна відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, а з 1999 року і День Українського козацтва. І нехай кожен має свою думку і оцінює ступінь важливості для себе того чи іншого свята, новий він чи вважається традиційним, для нас справедливо те, що кожне свято - не просто абстрактна дата в календарі, а день, який присвячений комусь. За кожною пам'ятною або святковою датою стоять живі люди, які до чогось прагнули, мали високі цілі і ідеали. І день, в який вшановують захисників Батьківщини, людей, які виконують зобов'язання або власним вибором, зараз або сто років тому, віддали частинку свого життя, а іноді і її всю, не може і не повинен залишатися просто датою в календарі.

Такі люди працюють і на Полтавському автоагрегатному заводі, і ми пишаємося тим, що учасники АТО, люди, яких по праву можна назвати захисниками України, є серед нас. Вісім співробітників підприємства були нагороджені до Дня Захисників України подячними грамотами, грошовою премією та цінними подарунками від керівництва підприємства.

Ще раз вітаємо наших ветеранів Збройних Сил і всіх, чиє життя пов'язане з захистом і забезпеченням обороноздатності нашої Батьківщини - України, всіх, хто сьогодні виконує священний військовий обов'язок, Ваших рідних і близьких, які ділили і ділять з вами випробування і труднощі. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, святкового настрою, особистого щастя і благополуччя!

про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти