Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Шановні працівники та ветерани машинобудівного комплексу! Дорогі колеги!
23/09/2018
Шановні працівники та ветерани машинобудівного комплексу! Дорогі колеги! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем машинобудівника!

Це професійне свято відзначає численна армія трудівників однієї з найважливіших галузей економіки.

Машинобудування по праву можна вважати основою промисловості нашої країни. Адже на частку підприємств машинобудування та електротехніки припадає велика частина продукції, що випускається в Україні продукції. Саме від результатів роботи машинобудівників залежить технологічний рівень всієї нашої промисловості, транспорту, сільського господарства, - практично будь-якої галузі економіки.

З року в рік українські машинобудівники нарощують обсяги виробництва, освоюють нові ринки збуту, примножують славу і кращі традиції своїх попередників, забезпечують поступальний розвиток вітчизняної економіки.

Упевнений, що високий професіоналізм і самовідданість працівників галузі дозволять значно активізувати впровадження перспективних напрямків виробництва і передових технологій, оновлення технологічної бази, розширення асортименту та підвищення якості продукції. Від цього залежить конкурентоспроможність вітчизняного машинобудування на світовому ринку і задоволення постійно зростаючого внутрішнього попиту.

Без Ваших умілих рук, великого працьовитості і чесного ставлення до справи не було б унікальних машин, сільськогосподарської техніки, верстатів, потокових ліній і багато іншого.

Ваша беззавітна праця створює міцний фундамент української економіки, робить життя суспільства, кожної людини більш комфортною і благополучною.

Важко уявити існування нашого світу без людей, що працюють в сфері машинобудування.

Бажаю Вам успіхів на виробництві, доброго здоров'я, яке і дозволить Вам багато чого досягти в роботі. Адже ваші успіхи на виробництві забезпечують добробут не тільки Вашої сім'ї, а й усієї країни і навіть всього світу, який Ви перетворюєте своєю скромною, але настільки потрібною і важливою працею. Нехай Ваші руки не знають втоми, радість творення нового допоможе Вам подолати всі труднощі і печалі.

Низький уклін Вам за працю, бажаю всім машинобудівникам благополуччя, щастя і здоров'я.

Генеральний директор ПАО «ПААЗ»
А.П. Литовченко


про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти