Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Команда ПААЗ - учасники Напівмарафону
05/09/2018
Команда ПААЗ - учасники Напівмарафону

2 вересня 2018 року в самому центрі культурної столиці України вже в четвертий раз відбувся Полтавський Міжнародний Напівмарафон. У минулому році більше тисячі спортсменів (з Полтави, Києва, Одеси, Львова та інших міст України, а також Китаю, Туреччини, Італії та США) випробували свої сили в різних дисциплінах. Цього року учасників набралося більше трьох з половиною тисяч - енергійних і позитивних людей, що зв'язали своє життя зі спортом! Крім основної дисципліни 21 кілометр, також були забіги на дистанції 10 і 3 км, дитячі забіги. Традиційною родзинкою напівмарафону став кольоровий забіг. Подія охопило не тільки професійних спортсменів, а й багатьох любителів яскравого і динамічного відпочинку!

Полтавський автоагрегатний завод також не залишився осторонь цієї події - наші спортсмени взяли участь в забігах, виставивши, мабуть, одну з найчисельніших команд.

Тренування почалися на стадіоні «Ворскла» під керівництвом тренера ще в липні минулого року. В результаті на дистанцію вийшли 26 осіб (21 дорослий і 5 дітей), з яких дев'ятеро взяли участь в марафоні на 21 кілометр, шестеро вибрали 10-ти кілометрову дистанцію, інші пробігли 3 кілометри, діти кілометрову і 300-метрову дистанції.

Але команда Полтавського автоагрегатного заводу не планує припиняти тренування. Щовівторка на стадіоні «Ворскла» раді бачити нових співробітників, що бажають приєднатися до команди марафонців «ПААЗ». Ми раді кожному, хто готовий бігти разом з нами!

про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти