Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Полтавський автоагрегатний завод успішно завершив експлуатаційні випробування СРД
25/07/2018
Полтавський автоагрегатний завод успішно завершив експлуатаційні випробування СРД

Стартувавша раніше розробка нової лінійки продуктів, яка передбачає нові можливості для підвищення продуктивності і ефективності використання сільськогосподарської техніки - системи регулювання тиску в шинах (СРД), почала приносити свої перші результати. У поточному місяці були завершені експлуатаційні випробування на базі ТОВ «Райз-Схід», якому, користуючись нагодою, ми висловлюємо свою глибоку вдячність за плідну співпрацю та надану допомогу.

Більш детально з результатами випробувань можна ознайомитися в доданому акті про результати випробувань. Більше інформації про саму систему можна отримати за посиланням http://www.paaz.com.ua/useful_articles.php?article=757.

Розробка нового вироби кропіткий і трудомісткий процес. Але вихід на ринок і презентація вироби майбутнім споживачам - робота не менш складна. Тут як ніколи важливо донести максимум корисної інформації. Ми сподіваємося, що представлена інформація буде корисна і актуальна широкому колу тих, хто цікавиться автомобільним і ринком сільськогосподарської техніки, а також нашим споживачам, як тим, з якими ми працюємо вже зараз, так і тим, хто зробить вибір на користь нашої продукції в недалекому майбутньому.

про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти