Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Кращий український сувенір пропонує Полтавщина
18/07/2018
Кращий український сувенір пропонує Полтавщина

Полтавський автоагрегатний завод радий представити м'ясорубку в подарунковому Полировочная варіанті. Крім привабливого і естетичного зовнішнього вигляду вона також має підвищену продуктивність, завдяки вдосконаленій конструкції ножа.

Полтавський автоагрегатний завод успішно завершив експлуатаційні випробування СРД

Стартувала раніше розробка нової лінійки продуктів, яка передбачає нові можливості для підвищення продуктивності і ефективності використання сільськогосподарської техніки - системи регулювання тиску в шинах (СРД), почала приносити свої перші результати. У поточному місяці були завершені експлуатаційні випробування на базі ТОВ «Райз-Схід», якому, користуючись нагодою, ми висловлюємо свою глибоку вдячність за плідну співпрацю та надану допомогу.

Більш детально з результатами випробувань можна ознайомитися в доданому акті про результати випробувань. Більше інформації про саму систему можна отримати за посиланням http://www.paaz.com.ua/useful_articles.php?article=757.

Розробка нового вироби копіткий і трудомісткий процес. Але висновок на ринок і презентація вироби майбутнім споживачам - робота не менш складна. Тут як ніколи важливо донести максимум корисної інформації. Ми сподіваємося, що представлена інформація буде корисна і актуальна широкому колу тих, хто цікавиться автомобільним і ринком сільськогосподарської техніки, а також нашим споживачам, як тим, з якими ми працюємо вже зараз, так і тим, хто зробить вибір на користь нашої продукції в недалекому майбутньому.про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти