Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Звіт про участь в 26-ій Міжнародній спеціалізованій виставці для ринку автосервісу і післяпродажного
29/05/2018
Звіт про участь в 26-ій Міжнародній спеціалізованій виставці для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс`2018

З 23 по 26 травня в Києві пройшла 26-а Міжнародна спеціалізована виставка SIA-АвтоТехСервіс`2018, що відбувалася на території Міжнародного виставкового центру одночасно з 20-ою Міжнародною спеціалізованою виставкою "АвтоЗаправний Комплекс'2018".

SIA-Автотехсервіс є єдиною в Україні виставкою формату B2B і привертає щорічно на платформу національного ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів нові компанії з різних країн світу.

Володіти інформацією, бути в темі, орієнтуватися в новинках і новаторських ідеях не тільки вітчизняних виробників, але і міжнародних, неможливо без відвідування заходів подібного роду.

Позитивною тенденцією нинішньої виставки є збільшення експозиції в порівнянні з минулим роком.

Розширилася і географія учасників SIA-АвтоТехСервіс`2018. Свою продукцію представлять постачальники і дистриб'ютори з Італії, Китаю, Литви, Польщі, ОАЕ (Дубаї), Тайваню, Туреччини, України, Франції та Південної Кореї. Даний факт є безперечним аргументом, що свідчить про те, що міжнародні партнери шукають компаньйонів серед національних компаній і бачать перспективу в розвитку свого бізнесу на ринку України.

Експозиція Полтавського автоагрегатного заводу, представлена на 26-ій Міжнародній спеціалізованій виставці SIA-АвтоТехСервіс`2018 в складі експозиції ПрАТ «АвтоКрАЗ», привернула увагу представленими новими розробками останніх років, апаратами, які в даний час знайшли широке застосування у виробників автомобільної, автобусної та причіпної техніки. Це такі апарати як крани гальмівної зворотної дії з ручним керуванням 11.3537410 і 11.3537510 / 12.3537510, клапан керування гальмами причепа з двопровідним приводом з клапаном обриву 11.3522008, пневмогідравлічний підсилювач 14.1609010, кран гальмівний 2-х секційний з місцем під глушник шуму 100-3514008-01, клапан захисний потрійний 14.3515210 і багато інших.

За час роботи 26-ої Міжнародної спеціалізованої виставки SIA-АвтоТехСервіс`2018 працівниками нашого стенду були проведені переговори з представниками понад 30-ти організацій України, Китаю, Кореї, Німеччини, Польщі та Туреччини.

Експозиція підприємств групи отримала високу оцінку організаторів виставки і викликала величезний інтерес у відвідувачів виставки, серед яких були представники різних міністерств і відомств України, Посли ряду держав, керівники різних компаній, професори і наукові діячі ВНЗ та дослідницьких наукових центрів.

Крім того, неодноразово було підкреслено, як відвідувачами, так і організаторами виставки, що дана група компаній є одними з тих вітчизняних виробників, які, хоч і були нечисленні на площах виставкового комплексу, але гідно представили вітчизняний машинобудівний сектор, заслужено здобувши левову частку уваги відвідувачів виставки.про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти