Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Полтавський автоагрегатний завод візьме участь в «SIA-Автотехсервіс 2018», яка відбудеться з 23 по 2
14/05/2018
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» візьме участь в «SIA-Автотехсервіс 2018», яка відбудеться з 23 по 26 травня 2018 року

Даний проект, який увібрав в себе весь кращий досвід проведення Мотор Шоу в Україні. Участь у події такого масштабу дає компаніям широкі можливості для повноцінного уявлення автомобільних експозицій і реалізації комплексу планових заходів брендів на платформі і в умовах міжнародної автомобільної виставки. Участь дозволяє компаніям оптимально і ефективно представити новинки, отримати максимальний контакт з цільовою аудиторією, продемонструвати лояльність до ринку, активувати відкладений попит. «SIA-Автотехсервіс 2018» - очікувана подія, яка здатна об'єднати ринок і дати позитивний поштовх для його подальшого розвитку.

Серед учасників - компанії-постачальники і дистриб'ютори з України, Італії, Литви, Польщі, Китаю, ОАЕ (Дубаї), Туреччини, Південної Кореї, Тайваню, Франції. Радує, що в цьому році повертаються компанії, які кілька років не брали участі в цій події.

Крім новинок від учасників і демонстраційної програми на стендах, готується ділова програма - конференція лідерів ринку автосервісу та логістики, семінари для директорів і керівників, майстер-класи та ін.

У спеціальних сервісах для бізнесу зареєструвалися баєри та потенційні дистриб'ютори з найбільших компаній. В рамках виставки «SIA-Автотехсервіс» пройде експозиція АЗК - Автозаправний комплекс: обладнання, моторне паливо, сервіс, проектування і будівництво АЗС.

Ми будемо раді бачити Вас на стенді нашого підприємства!

Міжнародний виставковий центр
Україна, м.Київ, Броварський проспект, 15,
ст.м. Лівобережнапро нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти