Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
60 років вантажному автомобілебудуванню в Україні
17/04/2018
60 років вантажному автомобілебудуванню в Україні

17 квітня 1958 року сміливо можна назвати роком освіти в Україні вантажного автомобілебудування. Саме в цей день ЦК КПРС і Рада Міністрів СРСР видала постанову, згідно з яким Кременчуцький комбайновий завод перепрофілювався на випуск великовантажних 3-х вісних автомобілів вантажопідйомністю 10-14 тонн, перейнявши виробництво з Ярославського автомобільного заводу.

60 років - зрілий вік, але не для підприємства. Сьогодні «КрАЗ» - лідер українського автомобілебудування, єдиний національний виробник вантажівок з повним технологічним циклом виробництва. Тернистий шлях становлення заводу від виробництва мостів, комбайнів до автомобілів, його розвиток, космічний зліт, майже банкрутство, відродження, періодичні кризові удари - все це загартувало підприємство, його трудовий колектив, налаштувало на ще більш результативну працю. Ми сильні своїми традиціями, своїми кадрами, своєю продукцією, яку знають більше ніж в 70 країнах світу. Ми сильні своїми партнерами, які замовленнями, підтримкою на різних рівнях надають впевненість КрАЗу в тому, що він виробляє потрібний країні продукт.

Успіх наших партнерів і колег - наш успіх. Їх радість - наша радість. І тому зараз ми з почуттям величезної радості і гордості вітаємо "АвтоКрАЗ" з цим знаменним ювілеєм.

Важко переоцінити значення Вашого підприємства для сталого функціонування більшості галузей промисловості і транспорту не тільки України, а й країн ближнього і далекого зарубіжжя. Ваше підприємство з честю справляється з труднощами, що виникають на Вашому шляху і воістину є тим містоутворюючим об'єктом, від якого залежить благополуччя не тільки тисяч автобудівників, а й поступальний розвиток всього регіону. Завдяки Вашому підприємству, Кременчук став українською столицею вантажного автомобілебудування. Найвищий виробничий і науковий потенціал дозволили підприємству стати лідером у виробництві відповідних світовим стандартам вантажних автомобілів і спецтехніки. Надійність, висока прохідність і велика вантажопідйомність, здатність працювати в будь-яких температурних умовах, простота технічного обслуговування зробили Вашу техніку незамінною в багатьох галузях промисловості, в Збройних силах країни.

І в цей урочистий день бажаємо довгих років Вашому підприємству і його колективу, нехай як доказ довголіття заводу і вірного ділового шляху одне покоління співробітників змінює інше, нехай і надалі успішним буде Ваше виробництво, широке коло клієнтів, гнучкі зовнішня і внутрішня політика.про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти