Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
ПААЗ продовжує успішно працювати в 2018
21/02/2018
ПААЗ продовжує успішно працювати в 2018

Полтавський автоагрегатний завод вступив в 2018 рік, як одне з найбільш успішних підприємств машинобудівної галузі як Полтавській області, так і України в цілому У 2018 році підприємство не планує зменшувати темпів роботи і колектив заводу, що складається з кращих професіоналів - спеціалістів та менеджерів Полтавщини готовий максимально повно виконати прийнятий керівництвом підприємства бізнес-план.

Крім робіт, пов'язаних з удосконаленням існуючих конструкцій апаратів, розробкою нових виробів, виконань положень прийнятих на себе соціальних програм і утриманні існуючих обсягів виробництва і реалізації, особлива увага приділяється відновленню економічних зв'язків для розширення присутності на традиційних ринках збуту, а також освоєння нових ринків. Це, в свою чергу, є також однією з умов виживання підприємства в умовах кризи, який спричинив за собою спад активності в багатьох галузях промисловості.

Не дивлячись на це, вже зараз можна відзначити відновлення або істотне зростання обсягів поставок полтавської гальмівної апаратури на конвеєр таких гігантів автомобільної промисловості СНД як Мінський автомобільний завод, Мінський тракторний завод, ПрАТ АвтоКрАЗ, Павловський автобусний завод, а також ряд підприємств-виробників причепів і напівпричепів , спецтехніки. На сьогоднішній день Полтавський автоагрегатний завод здійснює поставки своїх апаратів на конвеєр більш ніж 30 підприємствам-автомобілебудівникам. Ведуться переговори щодо перспектив співпраці як з вітчизняними виробниками автотехніки, так і з зарубіжними автомобільними компаніями.

Так само успішно ведеться робота по розширенню географії постачання. Це питання тим більш важливе та актуальне, що підприємство в основному експортує свою продукцію, і головними його партнерами на сьогоднішній день є зарубіжні підприємства. Тому зростання частки експорту в Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Грузію і Киргизстан, експансія на ринки Азербайджану, Молдови, Польщі та Швеції - успішно стартували в 2016-2017 роках і заплановані на цей рік - дуже важливі для адекватної практичної інтерпретації ринкової стратегії підприємства, обраної на 2018 рік. Важливим доповненням до існуючої експортної збутової політики є збільшення частки поставок на експорт товарів народного споживання, які виробляє Полтавський автоагрегатний завод, а також виведених на внутрішній ринок в 2016-2017 роках апаратів для рухомого залізничного складу, які були реалізовані на суму понад два з половиною мільйони гривень. Важливий також новий напрямок діяльності підприємства, яке отримало бурхливий розвиток в 2017 році - надання промислових послуг в сфері лиття, механообробки, гальвано-термічних та інших потребуючих ринком проектах, що принесло підприємству додатковий дохід понад мільйон гривень.про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти