Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Шановні колеги та партнери!
31/12/2017
Шановні колеги та партнери!

Відходить в історію 2017 рік.

Як напевно для всієї країни, для галузі та машинобудівної сфери, це був складний рік, коли кожне підприємство, що спромоглося гідно пройти цьогорічні випробування, продовжило процес протидії кризовим явищам у економіці країни, шляхом організації ефективної праці та прикладаючи максимальні зусилля для забезпечення життєдіяльності свого підприємства. На ринках поряд з традиційними їх учасниками з’явилися нові організації та підприємства, але далеко не кожний «традиційний» учасник зміг ефективно діяти у минулій якості щодо своєї праці на ринку. Ми – змогли.

Нині ПАТ "Полтавський автоагрегатний завод", є високотехнологічним, сучасним машинобудівним підприємством по виробництву складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів і займає лідируючу позицію в українському машинобудуванні.

Завершуючи 2017 рік, підприємство не тільки не «збавило обертів», але й втримало об’єми реалізації та виробництва, на запланованому рівні; продовжило зміцнювати та оновлювати свою виробничу базу, впевнено утримуючи свою частку на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Зустрічаючи Новий 2018 рік ми впевнено дивимось в майбутнє і віримо, що наступний рік принесе поліпшення добробуту в кожну сім’ю і на кожне підприємство.

Дорогі полтавчани! Шановні колеги та партнери! Сердечно вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю всім міцного здоров’я, щастя і радості, надії на щасливе майбутнє. Хай в кожній сім’ї горить і не згасає вогник віри в те, що кожний Новий рік буде кращим, ніж попередній.

З Новим роком! З Різдвом Христовим! З новим щастям! Хай нам таланить у всіх наших починаннях!про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти