Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
9 листопада - всесвітній день якості
13/11/2017
9 листопада - всесвітній день якості

9 листопада традиційно проходить Всесвітній день якості. Вперше його відзначили в 1989 році, і з тих пір стало традицією у другий четвер листопада вітати з професійним святом працівників відповідних служб.

За останні п'ять років на Полтавському автоагрегатному заводі багато зроблено в сфері вдосконалення якості продукції, так само як і в процесах системи менеджменту якості підприємства.

Безумовно, найголовнішим і значущим досягненням є отримання міжнародного сертифікату ISO / TS 16949: 2009 та активно ведеться підготовка до переходу на новий стандарт IATF 16949.

Даному етапу передував значний обсяг робіт, який тривав протягом кількох років, спрямований на удосконалення процесів системи менеджменту на підприємстві.

В рамках проекту по впровадженню Системи менеджменту якості відповідно до ISO / TS 16949: 2009 року були проведені: навчання «Основні вимоги ISO / TS 16949: 2009 для СМК автомобільної промисловості», і тренінг команди APQP. В програму тренінгу були включені основи управління проектами і поглиблене вивчення етапів та інструментів APQP. Всі практичні заняття були проведені з використанням реальних проектів підприємства. В результаті були розроблені блок-схема конструкції і DFMEA, блок-схеми процесів, PFMEA і Плани управління. Крім того, також були проведені тренінги - "Особливості застосування SPC і MSA", "Основні вимоги при аудиті інтегрованої системи менеджменту відповідно до ISO / TS 16949: 2009» та навчання на тему «Бережливе виробництво».

Перевірка і оцінка документації всіх 17 процесів ПАТ «ПААЗ», включаючи аудит процесів виробництва, Системи менеджменту якості, що передували отриманню сертифіката, проводилася незалежними аудиторами DEKRA, в ході якої була відзначена націленість співробітників підприємства не просто поліпшити якість, але і врахувати всі побажання і вимоги споживачів.

Місія підприємства чітко визначає пріоритети і соціально відповідальну роль, яку бере на себе підприємство: «Забезпечення високоякісною і безпечною продукцією виробників транспортних засобів і споживачів серед населення, це підвищує безпеку життєдіяльності». І, безумовно, на підприємстві проводиться безліч заходів, спрямованих на безумовне досягнення цих цілей.

«Кожен день тисячі життів залежать від нас», - з таким девізом на Полтавському автоагрегатному заводі, успішно розвиваються проекти з управління якістю на всіх етапах.

Серед вітчизняних підприємств автомобільної промисловості Полтавський автоагрегатний завод має один з найвищих показників за рівнем задоволеності споживачів за сукупною оцінкою, що становить 4,83 бала за 5-бальною шкалою.про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти