Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
День захисника України на Полтавському автоагрегатному заводі
14/10/2017
День захисника України на Полтавському автоагрегатному заводі

Для багатьох це свято нове, але в той же час 14 жовтня з давніх-давен відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, а з 1999 року і День Українського козацтва. Та нехай кожен має свою думку та оцінює важливість для себя того того чи іншого свята, новий він чи традиційний, для нас справедливо те, що кожне свято – не просто абстрактна дата в календарі, а день, який присвячений комусь. За кожною пам’ятною або святковою датою стоять живі люди, які до чогось прагнули, мали високі завдання та ідеали. І день, в який вітають захисників Вітчизни, людей, які за покликом обов’язку або за власним вибором, зараз або сто років тому, віддали частину свого життя, а іноді і все життя, не може і не повинно залишатися просто датою в календарі.

Такі люди працюють і на Полтавському автоагрегатному заводі, і ми пишаємося тим, що участники АТО, люди, яких по праву можна називати захисниками України, є серед нас. Вісім працівників підприємства були нагороджені до Дня Захисників України подячними грамотами, грошовою премією та подарунками від керівництва підприємства.

Ще раз вітаємо наших ветеранів Військових Сил та всіх, чиє життя пов’язане з захистом та забезпеченням обороноздатності нашої Вітчизни - України, всі, хто сьогодні виконує священний військовий обов’язок, Ваших рідних та близьких, які ділили та ділят з вами випробування та труднощі. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, святкового настрою, особистого щастя та благополуччя !про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти