Logo

Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
Команда ПААЗ – учасники Напівмарафону
04/09/2017
Команда ПААЗ – учасники Напівмарафону

3 вересня 2017 року в самому центрі культурної столиці України вже в третій раз відбувся Полтавський Міжнародний Напівмарафон. В минулому році більше 750 спортсменів спробували свої сили в різних дисциплінах. В цьому році учасників набралося більше тисячі – енергійних та позитивних людей які зв’язали своє життя зі спортом! Окрім основної дисципліни 21 кілометр, також були забіги на дистанції 10 та 3 км, дитячі забіги на 1 кілометр і 300 метрів, естафета. Подія охопила не тільки професійних спортсменів, але і багатьох інших любителів яскравого і динамічного відпочинку!

Полтавський автоагрегатний завод також не залишився осторонь цієї події - наші спортсмени прийняли участь в забігах, виставивши, мабуть, найчисленнішу команду.

Тренування розпочались на стадіоні «Ворскла» під керівництва тренера ще в липні минулого року. В результаті на дистанцію вийшли 32 людини (22 дорослих і 10 дітей), з яких п’ятеро прийняли участь в марафоні на 21 кілометр, вісім обрали 10-ти кілометрову дистанцію, всі інші пробігли 3 кілометри.

Але команда Полтавського автоагрегатного заводу не планує припиняти тренування. Кожен вівторок на стадіоні «Ворскла» раді бачити нових співробітників, які бажають приєднатися до команди марафонців ПАТ «ПААЗ». Ми раді кожному, хто готовий бігти разом з нами!


про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти