Logo

Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
На Полтавському автоагрегатному заводі пройшов перший навчальний вебінар
29/08/2017
На Полтавському автоагрегатному заводі пройшов перший навчальний вебінар

Після вдалого дебюту першого навчального семінару на базі Полтавського автоагрегатного заводу для українських партнерів нашого підприємства, в серпні, не зупиняючись на досягнутому, був влаштований та успішно проведений перший вебінар для дилерів.

Такий захід став, безумовно інноваційним та першим у своєму роді і був виконаний на базі програми WebEx та готувався ретельно і скрупульозно, щоб намічені теми були цікавими і корисними, а спосіб подачі інформації зручним і таким, що запам'ятовується.

Вебінар включив в себе огляд новинок і перспективних розробок серед заводських виробів - пневмогідропідсилювача 14.1609010 / -20 і 121.1609010-10, циліндра вимикання зчеплення 12.1602510-30, камери гальмівного типу 24, осушувачів повітря, клапанів захисних чотирьохконтурних нового зразка.

Захід залишив яскравий слід, як у учасників, так і у організаторів. І, хоча практичні висновки ще належить зробити, ефект важко переоцінити і є всі перспективи, що такі вебінари будуть проводитися з певною періодичністю.
про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти