Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
   НОВИНИАРХІВ НОВИН   

05/09/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 8 місяців 2017 р

За результатами роботи в січні-серпні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 105,9 мільйонів гривень (темп приросту 32,6%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 82,7 мільйонів гривень (темп приросту 28%), товарів народного споживання - понад 20 мільйонів гривень (темп приросту 69%).

Read full article >>

04/09/2017  

Команда ПААЗ – участники Напівмарафону

3 вересня 2017 року в самому центрі культурної столиці України вже в третій раз відбувся Полтавський Міжнародний Напівмарафон. В минулому році більше 750 спортсменів спробували свої сили в різних дисциплінах. В цьому році учасників набралося більше тисячі – енергійних та позитивних людей які зв’язали своє життя зі спортом! Окрім основної дисципліни 21 кілометр, також були забіги на дистанції 10 та 3 км, дитячі забіги на 1 кілометр і 300 метрів, естафета. Подія охопила не тільки професійних спортсменів, але і багатьох інших любителів яскравого і динамічного відпочинку!

Read full article >>

04/09/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів – запорука успіху якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам’ятати, що пневматична гальмівна апаратура являє собою технологічно складну конструкцію, яка потребує відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

01/09/2017  

День знань на Полтавському автоагрегатному заводі

1 вересня – міжнародний День Знань та початок занять в школах та навчальних закладах не тільки в Україні, але і в усьому світі. Та всі ми знаємо, що зібрати дитину до школи в наш складний час - задача зовсім не проста. Особливо з багатьма труднощами стикаються молоді батьки першокласників, які тільки розпочинають свій шлях до знань. Саме тому Полтавский автоагрегатний завод, підтримуючи традицію, початок якої було покладено в минулому році, знову організував невеликий захід, присвячений цьому дню, для батьків майбутніх маленьких заводчан – дітей працівників цехів та ІТП, які в цьому році 1 вересня перший раз почують шкільний дзвінок.

Read full article >>

29/08/2017  

На Полтавському автоагрегатному заводі пройшов перший навчальний вебінар

Після вдалого дебюту першого навчального семінару на базі Полтавського автоагрегатного заводу для українських партнерів нашого підприємства, в серпні, не зупиняючись на досягнутому, був влаштований та успішно проведений перший вебінар для дилерів.Read full article >>

08/08/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 7 місяців 2017 р

За результатами роботи в січні-липні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 89,2 мільйонів гривень (темп приросту 34%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 70,2 мільйонів гривень (темп приросту 30,9%), товарів народного споживання - понад 16,3 мільйонів гривень (темп приросту 69%).

Read full article >>

08/08/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

01/08/2017  

Відеоролик, присвячений одній з новинок виробництва - осушувач повітря 11.3536008-10 і його модифікаціям

Розробка нового виробу кропіткий і трудомісткий процес. Але вихід на ринок та презентація продукції майбутнім споживачам - робота не менш складна. Тут як ніколи важливо донести максимум корисної інформації в зручній кожному формі. Тому Полтавський автоагрегатний завод з гордістю презентує відеоролик, присвячений новим продуктам - осушувач повітря 11.3536008-10 та його модифікаціям. Ми сподіваємося, що представлена інформація буде корисна і актуальна широкому колу тих, хто цікавиться новинками автомобільного ринку, а також нашим споживачам, як тим, з якими ми працюємо вже зараз, так і тим, хто зробить вибір на користь нашої продукції в недалекому майбутньому.

Read full article >>

10/07/2017  

На полтавському автоагрегатний завод пройшов перший навчальний семінар

У суботу, 8 липня на базі Полтавського автоагрегатного заводу пройшов перший навчальний семінар українських партнерів нашого підприємства, які прибули з багатьох регіонів країни - Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя та ін.

Read full article >>

10/07/2017  

Відділ технічного контролю - аналіз основних причин виникнення претензій у споживача за 2 квартал

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації і технічного обслуговування в певні технічними вимогами і нормами терміни. Так, із загальної сукупності реалізованої продукції, частка звернень споживачів (повернень) склала 54 штуки з 116566 штук вироблених за минулий квартал. З них з вини споживача - 27 штук, відповідні ТУ - 37.

Read full article >>

10/07/2017  

Полтавський автоагрегатний завод пропонує інструмент та пристосування

Полтавський автоагрегатний завод, будучи одним з традиційних виробників пневматичної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів, завжди докладав максимум зусиль для найбільшої відповідності своєї продукції побажанням і потребам своїх покупців, партнерів і клієнтів. Постійно вдосконалюються технології і методики підходу до якості продукції, ретельно відстежується і коректується цінова і збутова політика, вироблення індивідуального підходу до кожного покупця.

Read full article >>

05/07/2017  

Шановні партнери та замовники!

Хочемо привернути Вашу увагу, що інструментальний цех Полтавського автоагрегатного заводу готовий надати виробничі послуги будь-якого типу складності і виконати будь-які види механічної обробки деталей з сталей і сплавів.

Read full article >>

04/07/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за перше півріччя 2017 року.

За результатами роботи в січні-червні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 74,7 мільйонів гривень (темп приросту 36,8%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 59,5 мільйонів гривень (темп приросту 35%), товарів народного споживання - більш 13,2 мільйонів гривень (темп приросту 73%).

Read full article >>

01/07/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

28/06/2017  

Щиро вітаємо Вас з Днем Конституції України.

З Днем Конституції України, роки і роки назад наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Відзначимо ж це свято сьогодні, вшануємо Конституцію, що була написана українцями для українців. Нехай же полум'я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

Read full article >>

27/06/2017  

Спільний відпочинок та спорт - частина корпоративної культури Полтавського автоагрегатного заводу

Спільний відпочинок та спорт - частина корпоративної культури Полтавського автоагрегатного заводу.

Read full article >>

20/06/2017  

Діти привітали заводчан з Днем Батька

У багатьох країнах третю неділю червня - минулої неділі відзначають як День Батька. Хтось знає про цей день, хтось ні.Read full article >>

06/06/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 5 місяців 2017 року.

За результатами роботи за січень-травень місяці 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 59,5 мільйонів гривень (темп приросту 35,9%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 47, 6 мільйонів гривень (темп приросту 27,7%), товарів народного споживання - понад 10,4 мільйонів гривень (темп приросту 39%).Read full article >>

06/06/2017  

Звіт про участь в 25-ій Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс`2017

C 31 травня по 3 червня в Києві відбулася 25-а Міжнародна спеціалізована виставка SIA-АвтоТехСервіс`2017, що відбувалася на території Міжнародного виставкового центру одночасно з 19-ій Міжнародній спеціалізованій виставкою "АвтоЗаправний Комплекс'2017".Read full article >>

06/06/2017  

День захисту дітей на Полтавському автоагрегатному заводі.

1 червня - всесвітній день Захисту Дітей. Полтавський автоагрегатний завод організував невеличке свято, присвячений цьому дню для майбутніх маленьких заводчан - дітей працівників цехів і ІТР.

Read full article >>

01/06/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.Read full article >>

29/05/2017  

Полтавський автоагрегатний завод взяв участь у святковій експозиції, присвяченій Дню Київського району м.Полтави

26 травня пройшли ювілейне святкування 65 річниці Київського району м.Полтави, в якому в рамках уявлення промислових підприємств району взяв участь і Полтавський автоагрегатний завод.

Read full article >>

25/05/2017  

На Полтавському автоагрегатному заводі відбулася зустріч із засновником компанії «NewRun»

Уже зараз, активно готуючись до проведення традиційного забігу в Полтаві 3 вересня 2017 року, адміністрація підприємства і активісти заводського клубу любителів бігу запросили на зустріч головного ідеолога і засновника компанії «NewRun», успішного підприємця Максима Кривенко. Зустріч була насиченою і цікавою як для тих, хто полюбив біг і активно займається спортом, так і для тих хто ще тільки замислюється про це. Максим поділився особистим досвідом, дав рекомендації щодо підходу до тренувальній програмі, в залежності від поставлених спортсменом цілей, а також підкреслив свою відкритість і готовність до спілкування з кожним.

Read full article >>

22/05/2017  

Заводські футболісти стали свідками фінального поєдинку грандів

У Харкові відбувся фінальний матч Кубка України на стадіоні ОСК «Металіст», в якому за право стати володарем трофея боролися київське «Динамо» і донецький «Шахтар».

Read full article >>

17/05/2017  

Полтавський автоагрегатний завод - не тільки виробляє, а й навчає

17 травня представники командування військової частини А3384 вручили подячні грамоти керівництву і співробітникам випробувальної лабораторії Полтавського автоагрегатного заводу.

Read full article >>

16/05/2017  

ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» візьме участь в «СІА-Автотехсервіс 2017», яка відбудеться з 31 травня по 3 червня 2017 року

Даний проект, який увібрав в себе весь кращий досвід проведення Мотор Шоу в Україні. Участь у події такого масштабу дає компаніям широкі можливості для повноцінного уявлення автомобільних експозицій і реалізації комплексу планових заходів брендів на платформі і в умовах міжнародної автомобільної виставки.

Read full article >>

09/05/2017  

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Сердечно вітаю Вас із 72 ою річницею Перемоги!

9 Травня - велике всенародне свято, яке відзначається в нашій країні як дань поваги і пам'яті про жертви і подвиг тих людей, завдяки яким ми можемо жити і насолоджуватися свободою і незалежністю сьогодні. Змінюються покоління, але не будуть забуті подвиги людей, які винесли на своїх плечах суворі випробування війни!

Read full article >>

05/05/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за чотири місяці 2017 року.

За результатами роботи за січень-Квітень місяці 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 45,8 понад мільйонів гривень (темп приросту 26,7%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 37, 3 мільйонів гривень (темп приросту 20,5%), товарів народного споживання - понад 7,3 мільйонів гривень (темп приросту 118%).

Read full article >>

04/05/2017  

ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ. ЩМІСЯЧНІ ПЕРІОДИЧНІ ВИПРОБУВАННЯ ВИРОБІВ-ЗАПОРУКА ЯКІСНОЮ ТОВАРІВ

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Read full article >>

01/05/2017  

З першотравневими святами!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом 1 Травня - Міжнародним днем солідарності трудящих, святом весни та праці!

Read full article >>
про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти