Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
   НОВИНИАРХІВ НОВИН   

31/12/2017  

Шановні колеги та партнери!

Відходить в історію 2017 рік. Як напевно для всієї країни, для галузі та машинобудівної сфери, це був складний рік, коли кожне підприємство, що спромоглося гідно пройти цьогорічні випробування, продовжило процес протидії кризовим явищам у економіці країни, шляхом організації ефективної праці та прикладаючи максимальні зусилля для забезпечення життєдіяльності свого підприємства. На ринках поряд з традиційними їх учасниками з’явилися нові організації та підприємства, але далеко не кожний «традиційний» учасник зміг ефективно діяти у минулій якості щодо своєї праці на ринку. Ми – змогли.

Read full article >>

13/12/2017  

Шановні партнери та замовники!

Хочемо привернути Вашу увагу, що інструментальний цех Полтавського автоагрегатного заводу готовий надати виробничі послуги будь-якого типу складності і виконати будь-які види механічної обробки деталей з сталей і сплавів.

Докладніше >>

08/12/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 11 місяців 2017 р

За результатами роботи в січні-листопаді 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 155,7 мільйонів гривень (темп приросту 21,5%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 120,5 мільйонів гривень (темп приросту 18,6%), товарів народного споживання - більш 30,2 мільйона гривень (темп приросту 39%).

Read full article >>

05/12/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

04/12/2017  

Річниця компанії Не тільки Визначний день, але і насичений

Особливий день і пройшов по особливому - ранок розпочався з приголомшливого музичного привітання від Slam-Bang Band на заводській прохідній - кожен міг побачити чудовий і Запальний виступ хлопців - за що їм величезне спасибі!

Read full article >>

01/12/2017  

Автоагрегатний завод відзначає 72 річницю!

Полтавський автоагрегатний завод 1 грудня 2017 року відзначає особливе свято - день заснування підприємства.

Read full article >>

13/11/2017  

9 листопада - всесвітній день якості

9 листопада традиційно проходить Всесвітній день якості. Вперше його відзначили в 1989 році, і з тих пір стало традицією у другий четвер листопада вітати з професійним святом працівників відповідних служб.

Read full article >>

02/11/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 10 місяців 2017 р.

За результатами роботи в січні-жовтні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 143,6 мільйонів гривень (темп приросту 27,1%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 111,1 мільйонів гривень (темп приросту 25,1%), товарів народного споживання - більш 28,2 мільйонів гривень (темп приросту 42%).

Read full article >>

01/11/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

14/10/2017  

День захисника України на Полтавському автоагрегатному заводі

Для багатьох це свято нове, але в той же час 14 жовтня з давніх-давен відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, а з 1999 року і День Українського козацтва. Та нехай кожен має свою думку та оцінює важливість для себя того того чи іншого свята, новий він чи традиційний, для нас справедливо те, що кожне свято – не просто абстрактна дата в календарі, а день, який присвячений комусь. За кожною пам’ятною або святковою датою стоять живі люди, які до чогось прагнули, мали високі завдання та ідеали. І день, в який вітають захисників Вітчизни, людей, які за покликом обов’язку або за власним вибором, зараз або сто років тому, віддали частину свого життя, а іноді і все життя, не може і не повинно залишатися просто датою в календарі.

Read full article >>

10/10/2017  

Відділ технічного контролю — аналіз основних причин винекнення претензій у споживачів за 3 квартал

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконаленню продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації і технічного обслуговування з певними технічними вимогами і нормами термінів.Read full article >>

05/10/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 9 місяців 2017 р.

За результатами роботи в січні-вересні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 123,5 мільйонів гривень (темпи приросту 27,7%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 95,6 мільйонів гривень (темпи приросту 25,1%), товарів народного споживання - більше 24,4 мільйонів гривень (темпи приросту 46%).

Read full article >>

05/09/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 8 місяців 2017 р

За результатами роботи в січні-серпні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 105,9 мільйонів гривень (темп приросту 32,6%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 82,7 мільйонів гривень (темп приросту 28%), товарів народного споживання - понад 20 мільйонів гривень (темп приросту 69%).

Read full article >>

04/09/2017  

Команда ПААЗ – участники Напівмарафону

3 вересня 2017 року в самому центрі культурної столиці України вже в третій раз відбувся Полтавський Міжнародний Напівмарафон. В минулому році більше 750 спортсменів спробували свої сили в різних дисциплінах. В цьому році учасників набралося більше тисячі – енергійних та позитивних людей які зв’язали своє життя зі спортом! Окрім основної дисципліни 21 кілометр, також були забіги на дистанції 10 та 3 км, дитячі забіги на 1 кілометр і 300 метрів, естафета. Подія охопила не тільки професійних спортсменів, але і багатьох інших любителів яскравого і динамічного відпочинку!

Read full article >>

04/09/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів – запорука успіху якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам’ятати, що пневматична гальмівна апаратура являє собою технологічно складну конструкцію, яка потребує відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

01/09/2017  

День знань на Полтавському автоагрегатному заводі

1 вересня – міжнародний День Знань та початок занять в школах та навчальних закладах не тільки в Україні, але і в усьому світі. Та всі ми знаємо, що зібрати дитину до школи в наш складний час - задача зовсім не проста. Особливо з багатьма труднощами стикаються молоді батьки першокласників, які тільки розпочинають свій шлях до знань. Саме тому Полтавский автоагрегатний завод, підтримуючи традицію, початок якої було покладено в минулому році, знову організував невеликий захід, присвячений цьому дню, для батьків майбутніх маленьких заводчан – дітей працівників цехів та ІТП, які в цьому році 1 вересня перший раз почують шкільний дзвінок.

Read full article >>

29/08/2017  

На Полтавському автоагрегатному заводі пройшов перший навчальний вебінар

Після вдалого дебюту першого навчального семінару на базі Полтавського автоагрегатного заводу для українських партнерів нашого підприємства, в серпні, не зупиняючись на досягнутому, був влаштований та успішно проведений перший вебінар для дилерів.Read full article >>
про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти